T Těsně před nastěhováním majitelů do domu a ještě před kolaudací rodinného domu „S obytnou terasou“ ve Slapech stavebním úřadem byly na podzim 2007 dokončeny interiéry, které byly realizovaný jednotlivými specializovanými dodavateli na základě architektonického návrhu interiéru zpracovaného architektem a výběru konkrétních povrchových úprav.

Interiér
Interiér

Podlahy:


V přízemí je ve vstupní hale, v koupelně a v kuchyni položena bezespárá rektifikovaná velkoformátová keramická dlažba 600 / 600 mm APAVISA, která vypadá jako rezavý plech. V obytném pokoji, v ložnici a pokojích v patře je položeno špalíčková dřevěná podlaha z kouřového dubu. Podlaha je záměrně zvolena taková, aby v ní byly jednotlivé špalíčky v co největší barevné a strukturální škále.

Sanita a vybavení koupelen:


V koupelnách jsou použity vestavné baterie GESSI a to jak u vany, tak i u umyvadla. Vana je použita plechová smaltová KALDEWAI konoduo, umyvadlo a zavěšený WC jsou KERAMAG Emani. Obklady jsou v koupelnách voleny ve střídmém japonském stylu s dvojicí pruhů s rostlinným motivem, obklad podezdívky vany je spolu se skříňkou pod umyvadlo dřevěný.

Koupelna
Koupelna

Interiérové dveře:


Všechny interiérové dveře včetně posuvných dveří do šatny ve vstupní hale jsou řešené na míru stavebním otvorům. Zárubně dveří jsou obložkové bezfalcové se skrytými závěsy kování. Povrchová úprava dřevěných konstrukcí interiérových dveří je matný lak RAL 9001.

Vstupní hala, keramická dlažba, lakované dveře RAL 9001, do interiéru přiznaný trámový strop
Vstupní hala, keramická dlažba, lakované dveře RAL 9001, do interiéru přiznaný trámový strop

Kuchyň:


Kuchyň realizovalo kuchyňské studio DKKI. Korpusy včetně kování jsou použity typizované od renomované Italského kuchyňského dodavatele CESARE. Dvířka, police a další atypické prvky kuchyně jsou podle návrhu architekta vyrobeny u truhláře a společně zkompletovány. Povrchová úprava dvířek je lak RAL 9001 ve vysokém lesku, pracovní deska je lamino tmavý dub. Za pracovní deskou je skleněný obklad podmalovaný vínovou barvou. Digestoř je řešená jako VZT zařízení se samostatným motorem umístěným na fasádě domu tak, aby v interiéru co nejméně rušil hluk z odsávání.

Kusový nábytek:


Kusový nábytek – jídelní stůl, konferenční stůl, vinotéku a další interiérové doplňky jsem majitelům domu na vlastní žádost přivezl spolu s celým kontejnerem dalšího na míru vyrobeného nábytku z recyklovaného teaku ze své cesty do Indonésie. Jídelní set je doplněný moderními plastovými jídelními židlemi EAMES CHAIR z Vitry, do kterých se naprosto neochvějně zamilovala majitelka domu.
Pridat.eu

PROHLÉDNI SI STAVBUnaše domynaše interiéryo náskontaktCZ
© 2001 - 2019:
TOMÁŠ KLANC
   |    graphic design:
LLEV
   |    PR:
IDEALAB