NAVRHUJEME:


1) ARCHITEKTONICKÉ
STUDIE, které navrhujeme na konkrétní místo a pro konkrétního klienta se znalostí moderních trendů v architektonickém, technickém, ekologickém a ekonomickém ohledu.

2) PROJEKTY
PRO ÚZEMNÍ ROZHODNUTÍ A STAVEBNÍ POVOLENÍ, které převádějí naše architektonické návrhy do dokumentace, která slouží dle stavebního zákona k získání příslušných povolení.

3) PROVÁDĚCÍ PROJEKTY VČETNĚ ROZPOČTŮ A PROJEKTŮ PROFESÍ, které převádějí naše architektonické návrhy do technické dokumentace, která slouží k nacenění a realizaci stavby

4) INTERIÉRY, které jsou v našich stavbách řešené koncepčně již od začátku celého procesu tak, že interiér je nedílnou součástí architektury celé stavby a vytváří její nezaměnitelnou přidanou hodnotu.

POMÁHÁME REALIZOVAT NÁMI NAVRŽENÉ STAVBY


5) AUTORSKÝ A TECHNICKÝ DOZOR pomáhá klientovy v průběhu realizace kontrolovat správnost provedení stavby podle odsouhlaseného architektonického návrhu a prováděcí dokumentace.

DODÁVÁME DO NAŠICH STAVEB


6) DODÁVKY DÍLČÍCH PRACÍ A VYBAVENÍ DOMU 
od našich prověřených dodavatelů truhlářských prací, nábytku, podlah, stěrek, dlažeb, sanity, baterií, světel, ... vám pomohou se zorientovat v nabídce na trhu a získat za přiměřené peníze maximální hodnotu.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP


k našim
klientům vždy zohledňuje vlastnosti pozemku, urbanistické souvislosti, provozní požadavky a finanční možnosti investora. Návrhy mají od počátku reálné technické, technologické a finanční parametry. Klient průběžně celý proces ovlivňuje. Naše projekty a stavby z klasických i alternativních technologií sledují moderní trendy stavění především s jejich ekologickými aspekty.
 

TECHNICKÉ ZÁZEMÍ ATELIÉRU


je zajištěno moderní počítačovou sítí. Veškerá práce je prováděna na najmodernějším softwaru ARCHICAD 18, což nám umožňuje vysokou produktivitu práce a jednoduchou komunikaci s klientem. Díky možnosti EXPORTU VIRTUÁLNÍ BUDOVY přímo do klientova počítače, tak může klient v reálném čase a v reálném prostředí jeho budoucího domu celý proces navrhování ovlivňovat a má již od začátku navrhování reálnou představu o skutečném vzhledu domu.

PRACOVNÍ TÝM


je zajištěn stálými a prověřenými spolupracovníky v oborech statiky, zdravotní techniky, ústředního vytápění, elektra, vzduchotechniky, osvětlení, akustiky, dopravního inženýrství, krajinářské tvorby, IT a webdesignu.


naše domynaše interiéryo náskontaktCZ
© 2002 - 2014:
TOMÁŠ KLANC
   |    graphic design:
LLEV
|    web design:
S-FACTORY